Leśnictwa Leśnictwa

Gospodarstwo Nasienno-Szkółkarskie

Leśniczy mgr inż. Marlena Chudzik
tel. 660 671 664

Nowy Folwark 8

42-122 Ostrowy

tel. 34 317 87 06

email: marlena.chudzik@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy mgr inż. Damian Bugała

tel. 602 193 056

Kuźnica

Leśniczy mgr inż. Grzegorz Rybak
tel. 602 103 297

Nowy Folwark 1

42-122 Ostrowy

34 317 88 01

email: grzegorz.rybak@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy mgr inż. Jacek Rozumek

tel. 660 671 562

Lemańsk

Leśniczy mgr inż. Ireneusz Gajewski
602 193 034

ul. Lemańska 23 Lemańsk

42-231 Cykarzew

34 317 87 14

email: ireneusz.gajewski@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy inż. Krzysztof Walczak

tel. 660 671 563

Bartkówka

Leśniczy Mirosław Parkitny
602 192 630

ul. Lipowa 60 Nowa Wieś

42-125 Kamyk

email: miroslaw.parkitny@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy inż. Dariusz Szczypiór

tel. 660 671 689

Podleśniczy Robert Solarz (zastępstwo za Kazimierza Wróblewskiego)

tel. 602 192 914

Rybno

Leśniczy mgr inż. Marek Stefaniak
602 192 612

ul. Zakrzewska 96

42-100 Kłobuck

34 317 16 09

email: marek.stefaniak@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy Wawrzyniec Sobel

tel. 660 671 542

Pierzchno

Leśniczy mgr inż. Jerzy Kielan
666 026 103

Pierzchno 65

42-130 Wręczyca

34 317 07 62

email. jerzy.kielan@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy Roman Sakowicz

tel. 602 192 570

Wręczyca

Leśniczy inż. Sławomir Gloc
660 671 692

ul. Podgaj 3

42-130 Wręczyca

email: slawomir.gloc@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy Dariusz Stężała

tel. 660 671 662

Zwierzyniec

Leśniczy mgr inż. Jerzy Mazurkiewicz
602 192 567

Zwierzyniec 90

42-140 Panki

34 317 98 18

email: jerzy.mazurkiewicz@katowice.lasy.gov.pl

Popów

Leśniczy Grzegorz Czechowicz
602 192 283

ul. Zamojskiego 2, Wąsosz Górny

42-110 Popów

34 317 77 26

email: grzegorz.czechowicz@katowice.lasy.gov.pl

Osiniec

Leśniczy mgr inż. Cezary Olszewski
602 192 097

Smolarze 1

42-110 Popów

34 317 70 16

email: cezary.olszewski@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy mgr inż. Andrzej Janeczek

tel. 660 702 918

 

Wapiennik

Leśniczy Zdzisław Korzekwa
602 192 067

ul. Dolna 3

42-165 Lipie

email: zdzislaw.korzekwa@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy mgr inż. Karol Pąklak

tel. 660 671 701

Parzymiechy

Leśniczy mgr inż. Mariusz Ligęza
660 671 570

ul. Jaworska 91

42-164 Parzymiechy

email: mariusz.ligeza@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy Tomasz Mazurek

tel. 535 163 040

Rębielice

Leśniczy inż. Lech Polus
602 101 586

ul. Południowa 2, Zawady

42-110 Popów

34 317 74 15

email: lech.polus@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy inż. Mariusz Olszewski

tel. 602 192 581

Zagórze

Leśniczy Tadeusz Desperak
602 101 698

ul. Podleśna 4

42-100 Kłobuck

34 317 26 76

email: tadeusz.desperak@katowice.lasy.gov.pl

Podleśniczy Marek Swatek

tel. 660 671 687